Relaxace na Seychelles|Seychelles|Disneyland|správa PC
TelefonCZ 2222 4 5555
SkypeSKYPE: letenky.airticket 
ICOICQ:
15-178-387
Věrnostní program

Věrnostní program PERLA
    Je to způsob, jak snadno získat vouchery na různé druhy zboží a služeb. Voucher si můžete směnit za zboží, získat letenky nebo využít cestovní služby naší společnosti.

Pro koho je určen:
    Pro všechny zákazníky, kteří čerpají naše služby týkající se nákupu letenek.

Jak se do programu zapojit?
    Velmi jednoduše. Stačí, když se na našich stránkách zaregistrujete (založíte konto). Je třeba zadat jen vaše jméno, přímení a e-mailovou adresu.

Body vám budou přibývat, když:
    si letetenku, kterou zakoupíte zaznamenáte na vaše konto. A to tak, že doplníte 13timístné číslo letenky. Tato letenka se vzápětí objeví na vašem kontě. Jakmile naše společnost potvrdí platnost čerpání, získané body se připíší na vaše konto, které je možno kdykoliv zkontrolovat. Pokud máte letenku, která má více než čtyři kupony, uvádíte pouze číslo z prvního kuponu.

Pravidla:
    Tento program je detailně vypracován pro zákazníky nakupující přímo od portálu www.letame.cz. Omezením není národnost nebo věk (vyjímkou jsou osoby mladší 18 let – ty musí mít souhlas rodičů).
    Programu se nemohou účastnit: zaměstnanci společnosti, provizní prodejci a jejich zaměstnanci a třetí osoby, kterým provizní prodejce letenku prodal.

    Zákazník účastnící se programu si musí založit konto na www.letame.cz, kam jsou následně vkládána čísla zakoupených letenek. Letenky a jejich čísla jsou kontrolována portálem www.letame.cz, která taktéž vydává souhlas k možnosti čerpání letových bodů. Portál www.letame.cz umožňuje tyto bonusy bez ohledu na cenu letenek

Získání bodů je ohodnoceno takto:

         30 bodů = letenka po Evropě

         40 bodů = letenka do Ameriky, Afriky a Atlantiku

         50 bodů = letenka do Asie a Pacifiku

       100 bodů = letenka kolem světa

  10 000 bodů = let do Vesmíru (let výše než 100km)

    Zákazník má možnost libovolné směny bodů za letenku vydanou portálem www.letame.cz nebo další cestovní služby, eventuelně poukázky Tesco. Minimum směnitelné hodnoty je 100 bodů za stokorunovou poukázku do hypermarketů Tesco, služby a letenky portálu www.letame.cz.: 80 bodů = 100Kč z ceny služby a letenky.

    V žádosti o směně bodů nesmí chybět: přesný počet bodů směnitelný na Kč způsob, k jakému účelu budou body použity (specifikace)

    Zákazník má kdykoliv možnost kontrolovat stav svého konta na www.letame.cz

Podmínky pro vyřízení žádosti:
    Portál www.letame.cz si vyhrazuje 7 pracovních dní na vyřízení žádosti. Veškeré vyřizování žádostí musí probíhat v souladu s rezervací a vystavováním letenek, které je bezpodmínečně řízeno regulemi leteckých společností, do kterých portál www.letame.cz nemá v žádném případě právo zasahovat - (týká se předplatní lhůty, času pro vystavení letenky, čas nutný pro realizaci rezervace atd.) Podmínkou pro vyřízení požadavku je vyrovnání všech pohledávek. Čerpání bodů věrnostního programu portálu www.letame.cz nepodléhá právnímu nároku.

    Skutečností, že zákazník založí účet na www.letame.cz vydavá souhlas k zasílání informací o produktech portálu www.letame.cz na e-mail, který uvedl při registraci. Portál se zavazuje neposkytovat jakékoliv informace o zákazníkovi třetím osobám. Založením konta na www.letame.cz zákazník nemá námitek proti pravidlům tohoto věrnostního programu.

    Změna pravidel portálu www.letame.cz během programu je vyhrazena.

Platnost těchto podmínek od 1. března 2006© 2003-2022 Letenky na letame.cz - všechna práva vyhrazena
Doporučujeme: Letenky, Seychelles,